Ikona czytanie na stronie
czcionka:
kontrast:
Nowe zniżki dla melomanów EOK
data: 26.09.2023

Nowy sezon Elbląskiej Orkiestry Kameralnej to nie tylko nowi artyści, nowa muzyka oraz nowe cykle koncertowe. Nowy sezon to także całkiem nowa oferta biletowa, która umożliwi udział w koncertach wszystkim melomanom – tym dużym i małym!

Od października 2023 roku Elbląską Orkiestra Kameralna uruchamia zupełnie nowe zniżki! Strefa Nowych, Tanich Biletów to bilety Studenckie, Rodzinne, Karnety oraz Bilety Grupowe.

- Chcemy zapewnić możliwość obcowania z muzyką na najwyższym poziomie wszystkim mieszkańców naszego miasta. – mówiła Karolina Nowotczyńska, Dyrektor EOK. - Nowa oferta uwzględnia bilety rodzinne, studenckie oraz grupowe. Wierzymy, że atrakcyjne zniżki przyciągną do nas także nowych słuchaczy, którzy zakochają się w naszych koncertach. Dotychczasowi melomani na pewno także ucieszą się z dużych rabatów.

Do tej pory EOK w ofercie miała jedynie bilety normalne oraz ulgowe (dla uczniów, studentów oraz seniorów), a także zniżki na bilety z Kartą Dużej Rodziny. Od października 2023 roku studenci zyskują swoją indywidualną zniżkę – aż 50%! Bilety studenckie są ważne po okazaniu legitymacji studenckiej.

Dodatkowo poza zniżkami z Kartą Dużej Rodziny dla rodzin wielodzietnych pojawiły się dwa nowe typy biletów rodzinnych:

- bilet rodzinny – dla dwojga dorosłych oraz dziecka – dzięki tej zniżce wszystkie bilety są w cenie biletów ulgowych.

- bilet rodzinny plus – dla dwojga dorosłych oraz dwójki dzieci – dzięki tej zniżce jedno dziecko otrzymuję bilet za 0 zł.

Nowością jest też bilet grupowy dla klientów indywidualnych – wystarczy zebrać co najmniej 10 osób by otrzymać zniżkę minimum 40% na każdym bilecie.

Dodatkowo pojawiać się będą także miesięczne Karnety. Dzięki temu w październiku i listopadzie przy zakupie biletów na dwa koncerty oszczędzamy już 20 złotych.

Opcji jest zatem wiele i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

 

Bilety Normalne, Ulgowe oraz Studenckie można nabyć stacjonarnie w Kasie EOK oraz on-line na stronie EOK: oraz bezpośrednio na stronie.

 

Bilety Rodzinne, Grupowe oraz Karnety dostępne są wyłącznie w Kasie EOK.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia Biura Koncertowego w Ratuszu Staromiejskim (pokój 301).

Wszystkie bilety można zarezerwować także telefonicznie (55 237 47 49, 513 095 840) oraz mailowo (biuro@eok.elblag.eu).

Szczegółowy regulamin sprzedaży dostępny tutaj.

Serdecznie zapraszamy

partnerzy i sponsorzy
newsletter