Ikona czytanie na stronie
czcionka:
kontrast:
Kasia Moś z zespołem i EOK - Dni Elbląga 2018
data: 22.06.2018

Kasia Moś z zespołem i Elbląską Orkiestrą Kameralną zagrają wspólny koncert podczas Dni Elbląga 2018.

Kasia Moś z zespołem i EOK

Koncert w ramach Dni Elbląga 2018

22.06.2018 r., piątek, godz. 20:30

Wystąpią:

Kasia Moś z zespołem
Mateusz Moś – skrzypce
Mateusz Kołakowski – instrument klawiszowy
Maciek Magnuski – bas, moog
Tomasz Mądzielewski – perkusja
Marek Moś – dyrygent
Elbląska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:

Utwory z płyty „Inspination” (z 2015 roku) oraz nowe kompozycje zapowiadające kolejny album, który będzie miał swoją premierę w 2018 roku.

Kasia Moś, reprezentantka Polski na zeszłorocznym 62. Konkursie Piosenki Eurowizji zaprasza w muzyczną podróż. W Elblągu na Starym Mieście odbędzie się niezwykły koncert, w którym wokalistka zaprezentuje swój dorobek artystyczny. Kasi zagra ze swoim zespołęm i Elbląska Orkiestra Kameralną, która wystąpi wówczas pod batutą Marka Mosia.

Usłyszymy m.in. „Addiction”, „Experience”, czy „Zatracam się”. Nie zabraknie oczywiście utworu „Flashlight”, który podbił serca polskiego jury decydującego o wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję i miliony fanów tego konkursu, podziwiających występ Kasi w Kijowie.

Kasia Moś ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Brała udział w takich festiwalach jak: Spring Break, Carpathia Festiwal, Top Trendy, Woodstock czy 52. KFPP w Opolu.

Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

partnerzy i sponsorzy
newsletter