Ikona czytanie na stronie
czcionka:
kontrast:
wydarzenie
sobota 08 lipca 2023, 19:00
Wieczór Jazzowy

Przygotuj się na niesamowity wieczór pełen jazzowych dźwięków, który zapewni Ci niezapomniane doznania muzyczne!

Doświadcz unikalnych technik gry na instrumentach smyczkowych w wykonaniu niekwestionowanych mistrzów tego fachu. Mateusz Smoczyński, wirtuoz skrzypiec jazzowych, oraz Stephan Braun, utalentowany wiolonczelista jazzowy, zapraszają Cię na koncert, który przekracza granice tradycyjnej muzyki i oferuje coś zupełnie nowego.

Ich niepowtarzalny styl gry na skrzypcach i wiolonczeli pozwala im osiągnąć brzmienie, rytm i groove, które są jedynymi w swoim rodzaju. Oboje utalentowani muzycy są uznanymi improwizatorami, którzy angażują się w niezwykłe projekty muzyczne. Teraz masz okazję doświadczyć ich fenomenalnej współpracy na żywo.

Ten koncert to nie tylko doskonała muzyka, ale również rozrywka na najwyższym poziomie. Przygotuj się na nowe spojrzenie na instrumenty smyczkowe, gdy zaprezentują jazzowe aranżacje utworów z ich autorskiej płyty "Keep On Turnin'" oraz popularne przeboje z lat 80. i 90., takie jak Stevie Wonder, Brecker Brothers czy John Scofield.

Dołącz do nas na tę niezwykłą muzyczną podróż, która przekształci Twoje postrzeganie jazzu i instrumentów smyczkowych. Mateusz Smoczyński i Stephan Braun zapraszają Cię na wieczór, który łączy fusion i soul w nowatorski sposób. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które zapewni Ci muzykę na najwyższym poziomie i niezapomnianą rozrywkę!


 

08.07.2023, wtorek, 19:00   

Ratusz Staromiejski w Elblągu   

Wykonawcy:  

Mateusz Smoczyński – skrzypce jazzowe

Stephan Braun – wiolonczela jazzowa

 

W programie m.in.

Utwory z autorskiej płyty Keep On Turnin’ ,hity z lat 80 i 90-tych takich muzyków jak Stevie Wonder, Brecker Brothers, czy John Scofield w nowych jazzowych aranżacjach.

 

 

Rezerwacje:   

Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski, tel. 55 237 47 49, 513 095 840, biuro@eok.elblag.eu   

Bilety: 20 zł

Bilety online dostępne na stronie https://eok.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl.   

Sprawdź zniżki z Elbląską Kartą Dużej Rodziny!

Szczegóły na: https://elblagmasterclass.pl/pl

Social media: https://www.facebook.com/elblagmusicmasterclass , https://www.instagram.com/elblag_music_masterclass/

 

Honorowy Patronat: Prezydent Elbląga Witold Wróblewski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Konsul Honorowy Mołdawii w Elblągu Maciej Bukowski

Patroni medialni: TVP Kultura, TVP 3 Olsztyn, Radio Gdańsk, Radio Olsztyn, Portel.pl, Polmic

Sponsorzy: EPGK, Nadleśnictwo Elbląg

Partnerzy: Hotel Młyn, Kawiarnia za rogiem, Mjazzga, Restauracja Amore Mio, ZPSM w Elblągu, Galeria EL, Muzeum, ETK, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Elbląska Orkiestra Kameralna zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Partner Fundacja PZU

partnerzy i sponsorzy
newsletter